Witek: Żaden rząd nie zrobił tak wiele dla zdrowia Polaków
09 marca 2020Za czasów rządów PO-PSL na onkologię nie było tylu pieniędzy, a choroby onkologiczne były tak samo, jak są teraz - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" marszałek Sejmu Elżbieta Witek.