• Jarosław Kaczyński i Joachim Brudziński
  Jarosław Kaczyński będzie twarzą kampanii samorządowej Prawa i Sprawiedliwości, jako lider partii i Zjednoczonej Prawicy. Będzie uczestniczył w niedzielnej konwencji i całej kampanii wyborczej na tyle, na ile mu czas i obowiązki pozwolą; nie może być inaczej - zapewniła Beata Mazurek (PiS).
 • Jarosław Kaczyński wychodzi ze spotkania z Andrzejem Dudą
  To będą ostre, brutalne kampanie; nasz kraj wypełniony jest emocjami, więc emocje będą na pewno - powiedział PAP socjolog dr Ryszard Żółtaniecki o przygotowaniach do wyborów samorządowych.
 • Ksiądz biblia
  Na ogrodzeniu jednej z parafii w Lublinie, kandydat PiS do rady miasta promuje się banerem.  PO - choć także miał taki plan, to zgody na reklamę nie dostał. "To złe i niedopuszczalne" - ocenie kuria.
 • Jarosław Kaczyński
  Kampania przed wyboramik samorządowymi nabiera tempa. Partyjni liderzy objeżdżają kraj. Jarosław Kaczyński odwiedził dziś Małopolskę. Prezes Prawa i Sprawiedliwości przekonywał, że potencjał naszego kraju jest marnowany oraz że to właśnie jego partia hołduje tradycjom polskiej wsi.
 • PiS i rząd w Sejmie
  Warszawska Platforma Obywatelska oficjalnie zaczyna kampanię samorządową. W południe rozpocznie się konwencja tej partii. Gościem zjazdu będzie premier Ewa Kopacz.  Prawo i Sprawiedliwość przedstawi kandydatów na radnych Warszawy i do sejmiku mazowieckiego w gmachu Politechniki Warszawskiej.