Reklamy kandydatów KO na autobusach warszawskich. Radni PiS zawiadamiają prokuraturę
11 kwietnia 2019Radni PiS złożyli w czwartek do prokuratury zawiadomienie o możliwości
popełnienia przestępstwa przez pracowników MZA, a także kandydatów KO w
wyborach samorządowych. Chodzi o reklamy na miejskich autobusach, za
które kandydaci mieli zapłacić ok. 20 proc. ich wartości.