Jest o co grać w tej kampanii. Zobacz nowy sondaż!
13 lipca 2011 Gdyby wybory parlamentarne odbyły
się w połowie lipca, wygrałaby je Platforma Obywatelska,
uzyskując 45 proc. głosów - wynika z najnowszego sondażu TNS
OBOP. Na drugim miejscu znalazłoby się PiS z 28 proc.
poparciem. Do Sejmu weszłyby też SLD i PSL.