• Letnie STYLIZACJE z kapeluszem
  Kapelusz to nie tylko ochrona przed słońcem, ale także doskonały dodatek stylizacji podkreślający szyk i klasę. W wakacje najlepiej spisuje się słomkowa, lekka wersja tego rodzaju nakrycia głowy, a w zależności od preferencji, fasonu czy koloru możemy sięgnąć po nieco bardziej sportową lub elegancką wersję. Prezentujemy 5 gustownych letnich zestawów z wykorzystaniem kapelusza.
 • STYLIZACJE z kapeluszem
  Kapelusz już dawno przestał być utożsamiany wyłącznie ze stylem wytwornych, starszych kobiet. Świetnie zaaklimatyzował się w świecie mody nie tylko jako towarzysz eleganckich, ale także luźnych i casualowych stylizacji. To również idealny zamiennik znienawidzonej przez wiele osób czapki. Sklepy oferują przeróżne fasony, kolory i wykończenia w szerokiej rozpiętości cenowej co sprawia, że znalezienie odpowiedniego dla siebie kapelusza nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Prezentujemy 6 stylizacji z uniwersalnym wykorzystaniem kapelusza zarówno w eleganckich jak i codziennych lookach.
 • Papież Franciszek w sombrero
  Franciszek otrzymał meksykańskie sombrero ze swoją podobizną i obrazem Matki Bożej z Guadalupe. Tym gestem rozpoczęła się papieska podróż do Meksyku.
 • STYLIZACJE z kapeluszem
  Kiedyś zakładały go wyłącznie damy z najwyższych sfer. Dziś kapelusz z powodzeniem może nosić każda kobieta - bez względu na wiek czy styl. To gustowne nakrycie głowy uwielbia towarzystwo eleganckich zestawień, którym dodaje klasy oraz wysublimowanego szyku. Niemniej jednak kapelusz można wykorzystać na wiele innych sposobów. Właściwie dobrany, świetnie współgra z dżinsami, parką, sportowym obuwiem czy też z boyfriendami. Może być również doskonałą alternatywą dla antyfanek nakryć głowy w postaci czapek czy kapturów. W tym sezonie stał się na tyle popularny, że na ryku z łatwością znajdziemy przeróżne wersje kolorystyczne oraz gabarytowe kapelusza – z mniejszym lub większym rondem. Prezentujemy 10 stylizacji, którym kapelusz dodaje charakteru i sprawia, że nawet luźne outfity zyskują oryginalność.
 • Michał Witkowski
  Pisarz Michał Wiśniewski, pojawiając się na pokazie mody z kapeluszem, na którym widniał nazistowski symbol SS, zapewne chciał wywołać kontrowersje. Cel został osiągnięty, pytanie tylko, czy prowokator spodziewał się tak ostrej krytyki ze strony własnej branży?
 • Moda męska
  Męskie stylizacje na deszczowe dni mogą być zarówno wygodne, jak i szykowane... Istotny jest tylko o dobór odpowiednich dodatków. Elegancki kapelusz czy czapka typu beanie, sportowe buty czy klasyczne kalosze ? Wszystko zależy od naszego samopoczucia oraz okoliczności. Przedstawiamy kilka naszych propozycji do pracy i na luźne wyjścia.
 • Kapelusze w Ascot
  Tu nikt nie patrzy na sukienki czy biżuterię. Tu, by przyciągnąć uwagę, trzeba mieć coś konkretnego na głowie. W Ascot jak co roku rozpoczęły się prestiżowe wyścigi konne. A przy okazji parada przeróżnych, niezwykle fantazyjnych nakryć głowy. Zobacz!
 • Czego jak czego, ale wytrwałości na pewno jej odmówić nie można. Lady Gaga, gdziekolwiek się pojawi, prezentuje się w zupełnie nowym stroju i fryzurze. Gdyby to jeszcze były "zwyczajne" stroje i "normalne" fryzury... W Sydney np. gwiazda ze swych zielonych włosów zaplotła coś w rodzaju kapelusza.
 • Monika Olejnik do tej pory intrygowała na wizji swoją bogatą kolekcją szpilek. W dzisiejszej "Kropce nad i" zadziwiła jednak widzów zupełnie inną częścią garderoby. Jak wam się podoba kapelusz dziennikarki?
 • Ubierz się w stylu retro! Szykowne stylizacje
  Czy to efekt tęsknoty za niepowtarzalnym blaskiem lat 20. i 50.? Czyżby jednak nic nie było w stanie „przebić” szyku Audrey Hepburn i Marylin Monroe? Jakiekolwiek byłyby przyczyny, styl retro przebojem wziął światową modę. Zobacz niezwykle stylizacje z udziałem kobiecych sukienek Royal Splendor i szykownych dodatków!