• Moda i słynne kelusze na wyścigach w Ascot
  Koniec z modowymi szaleństwami w Ascot! Na szczęście nie chodzi o legendarne kapelusze. Na słynnych wyścigach rozprawiono się z krótkimi spódnicami.
 • Lady Gaga trafi do "Kapeluszowej Alei Sław"
  Eleganckie w wydaniu Victorii Beckham i kontrowersyjne na głowie Lady Gagi. Co? Kapelusze. Obie gwiazdy zostały właśnie uhonorowane przez organizację The Headwear Association tytułem mistrzyń w noszeniu nakryć głowy.
 • Prawie jak Ascot? Rewia fantazyjnych kapeluszy polskich gwiazd
  Są zawody jeździeckie, jest rewia mody sław i niesztampowe, pełne fantazji kapelusze. Słowem: prawie jak w Ascot. W tym przypadku „prawie” robi wielką różnicę… Kreacje polskich sław nie były w stanie konkurować z najsłynniejszym brytyjskim świętem szalonych kapeluszy. Mimo wszystko na corocznych zawodach jeździeckich w Gałkowie było na co popatrzeć. Gwiazdy i celebryci paradowali w rozmaitych nakryciach głowy: od standardowych, słomkowych, przez eleganckie lub romantyczne, z wielkim rondem, po fantazyjne, o wymyślnych formach czy zaskakujących deseniach. Do tego sławy dobrały bardzo różne stylizacje. Zobacz zdjęcia!
 • Kapelusze w Ascot
  Co roku wyścigi konne w angielskiej wsi Ascot budzą ogromne emocje - nie tylko sportowe. To także wielka rewia mody, a przede wszystkim parada najbardziej niezwykłych kapeluszy świata. Który z nich robi na was największe wrażenie? Oto przegląd fantazyjnych nakryć głowy prosto z Wielkiej Brytanii. Zobaczcie zdjęcia.
 • Szalone kapelusze na ślubie Williama i Kate
  Niektóre były klasyczne, w stonowanych barwach, inne - wręcz przeciwnie. Największą sensację swymi nieszablonowymi nakryciami głowy wywołały księżniczki Eugenia i Beatrycze. Paparazzi chętnie fotografowali także będącą w zaawansowanej ciąży Victorię Beckham. Zobacz zdjęcia znanych osobistości i ich "ślubnych" kapeluszy!
 • Słońce praży niemiłosiernie a upał doskwiera. Co można poradzić na taką pogodę? Ochłodzić się kąpielą w pięknym bikini? Skryć pod parasolem lub kapeluszem? Oto sposoby na walkę z upałem, jakie zaproponowali projektanci obecni na „Colombia Moda” Fashion Week. Kto jak kto, ale oni znają się na rzeczy…