• Narodowe Centrum Sportu musi zapłacić swojemu byłemu szefowi 571 tysięcy złotych. Rafał Kapler wygrał proces, który toczył się przed warszawskim Sądem Okręgowym.
 • Joanna Mucha
  Minister sportu i turystyki Joanna Mucha powiedziała w piątek, że liczy, iż sąd przychyli się do stanowiska ministerstwa w sprawie premii dla byłego prezesa Narodowego Centrum Sportu Rafała Kaplera. Jej zdaniem tę premię "trzeba zweryfikować w dół".
 • Rafał Kapler
  Do Narodowego Centrum Sportu wpłynęło "ostateczne wezwanie przedsądowe" byłego prezesa tej instytucji Rafała Kaplera. Żąda wypłacenia premii za pracę w Centrum odpowiedzialnym za budowę Stadionu Narodowego w Warszawie - dowiedziała się "Rzeczpospolita".
 • Wyciekł tajny aneks do umowy Rafała Kaplera, byłego szefa NCS
  Taki kontrakt to marzenie. Rafał Kapler, były szef Narodowego Centrum Sportu, musi dostać premię. A jeśli premia się opóźni, dostanie dodatkowo odsetki za zwłokę. Ponad 6 tysięcy złotych miesięcznie. Tak wynika z aneksu do umowy szefa NCS.
 • Jan Tomaszewski: Drzewiecki i Giersz to supermiernoty
  Były bramkarz, a teraz poseł PiS ocenił to, co dzieje się ostatnio wokół Stadionu Narodowego. Jan Tomaszewski znajduje także winnych. I wcale nie pada w tym kontekście nazwisko Joanny Muchy.