• Rihanna, Kim Kardashian i Zoe Kravitz
  Jedna z największych imprez amerykańskiego show-biznesu - gala MET - odbyła się dziś w nocy w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. Gwiazdy jak zwykle tłumnie przybyły, by wesprzeć słynny Instytut Kostiumów, a przy okazji zaprezentować się w bajecznych stylizacjach. Tym razem hasło przewodnie imprezy brzmiało " Niebiańskie ciała: moda i katolicka wyobraźnia". Trzeba przyznać, że znane panie zinterpretowały jej bardzo kreatywnie. Strój Rihanny nawiązywał np. do szat papieża. Katy Perry postawiła na gigantyczne skrzydła, a na wielu głowach pojawiły się aureole. Nie zabrakło też nagości. W tej kwestii tradycyjnie można było liczyć na Kim Kardashian, która tak ekstremalnie wyeksponowała biust, że niemal było widać jej sutki. Czyja stylizacja podoba Wam się najbardziej?
 • Joanna Krupa
  Wystąpiła w zaledwie kilku odcinkach „The Real Housewives of Miami”, jednak to wystarczyło, żeby wskoczyć na listę najseksowniejszych uczestniczek programów typu reality show. Joanna Kurpa znalazła się na 4 pozycji rankingu.
 • Kim Kardashian
  Okazuje się, że Kim Kardashian może poszczycić się większą sympatią użytkowników Twittera niż sam Barack Obama. Mini blog gwiazdy reality show zyskał uznanie 14 mln fanów i znalazł się w pierwszej 10 najchętniej odwiedzanych profili na Twitterze.
 • Kim Kardashian
  Rozbierane zdjęcia nie są dla niej nowością. Kim Kardashian promuje kolekcję bielizny zdjęciami wykonanymi w jej własnej sypialni. Fotografie opublikowała na Twitterze. W kampanię znanej siostry zaangażowały się Khloe i Kourtney Kardashian.
 • Marta i Wiktoria Grycan
  Marta Grycan, małżonka lodowego potentata, szturmem zdobywa warszawskie salony. Pokazy mody, eleganckie przyjęcia, zainteresowanie mediów i błysk fleszy na czerwonym dywanie to od pewnego czasu jej codzienność. Jak donosi magazyn "Party", debiutująca celebrytka zamierza wykorzystać swoją chwilową popularność i chce stworzyć własne reality show.
 • Siostry Kardashian na okładce styczniowego numeru amerykańskiej edycji magazynu „Glamour”
  Rok 2012 upłynie pod znakiem zmian w prasie kobiecej. Już wiemy o metamorfozie, jaką mają przejść dwa ważne magazyny – „Harpers Bazar” i „Glamour”.
 • K. Kardashian
  Znany aktor jest zdegustowany faktem, że reality show o rodzinie Kardashian przyciąga przed ekrany więcej widzów, niż seriale z prawdziwego zdarzenia.
 • Kim Kardashian
  Gwiazda reality tv Kim Kardashian, na którą posypały się gromy w związku z nagłym zakończeniem małżeństwa z basebollistą Krisem Humprisem, zdecydowała się opowiedzieć o swoim związku. Wątpliwość budzi jednak sposób w jaki to robi.
 • Kim ma kłopoty
  Ostatnio jest o niej bardzo głośno. Kim lubi wrzawę wokół siebie, ale taką, którą może sama kontrolować. A tu sprawy wymykają się jej spod kontroli.
 • Siostry Kardshian
  Celebryci znani tylko i wyłącznie z telewizyjnych reality show muszą zapomnieć o gwieździe w hollywoodzkiej Alei Sław. Hollywoodzka Izba Handlu, administrator Alei, oświadczyła, iż takim osobom wyróżnienie się nie należy.