• Marta Kuligowska, Kinga Rusin i Anna Kalczyńska
  To był zdecydowanie "jej" wieczór! Dziennikarka nie tylko była świetnie ubrana, ale także promieniała pozytywną energią, której nie dało się nie zauważyć. Inne panie, który wzięły udział w wydarzeniu, po prostu nie miały szans w starciu z nią. Zobaczcie zdjęcia.
 • Jacek Borkowski z córką Karoliną Borkowską
  Jacek Borkowski po 20 latach małżeństwa rozstał się z żoną Katarzyną. Niestety podczas rozwodu nie obyło się bez wzajemnych oskarżeń i obrzucania się błotem na łamach mediów. Ostatnio aktor znów wyznał, że nie żałuje rozpadu małżeństwa.
 • Aleksandra Szwed
  Karierę na szklanym ekranie rozpoczynały w wieku kilku lub kilkunastu lat, dzięki czemu zaskarbiły sobie szczególną sympatię widzów. Przez lata dorastały na oczach całej Polski, aż w końcu stały się pięknymi i zmysłowymi kobietami. Chcąc odciąć się od wizerunku grzecznych dziewczynek, swój seksapil pokazały w rozbieranych sesjach.
 • Karolina Borkowska z mężem
  Niektóre gwiazdy nie są skłonne dzielić się z całym światem swoją prywatnością. Magda Mołek po cichu wyszła za mąż, a Karolina Borkowska ponad pół roku po ślubie pokazała swojego wybranka.