• Tak mieszka Piotr Kraśko
  Aby obejrzeć wnętrze domu Piotra Kraśki wystarczy odwiedzić instagramowy profil jego żony. Karolina Ferenstein chętnie chwali się zdjęciami wykonanymi na warszawskim Mokotowie oraz na Mazurach, gdzie znajduje się stadnina koni jej rodziców. Zobacz zdjęcia!
 • Tak mieszka Piotr Kraśko
  Aby obejrzeć wnętrze domu Piotra Kraśki wystarczy odwiedzić instagramowy profil jego żony. Karolina Ferenstein chętnie chwali się zdjęciami wykonanymi na warszawskim Mokotowie oraz na Mazurach, gdzie znajduje się stadnina koni jej rodziców. Zobacz zdjęcia!
 • Karolina Ferenstein, Piotr Kraśko, Małgorzata Rozenek
  Karolina Ferenstein po raz pierwszy zdecydowała się publicznie zabrać głos w sprawie rzekomego romansu swojego męża z Małgorzatą Rozenek. Co zaskakujące, żona dziennikarza nie zaprzeczyła plotkom.
 • O kryzysie w małżeństwie Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein media informują od tygodni. Spekulowano, że para jest o krok od rozwodu, którego jedną z przyczyn miało być zafascynowanie dziennikarza przyjaciółką żony, Małgorzatą Rozenek.
 • O kryzysie w małżeństwie Piotra Kraśki media spekulują od dłuższego czasu. Teraz jeden z tygodników donosi, że rozwód jest tylko kwestią czasu. Czy jego przyczyną jest bliska relacja dziennikarza z gwiazdą TVN, Małgorzatą Rozenek?
 • Wyszczuplająca moc czerni - gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji marki Vistula.
  Każda kobieta wie, że zakładając klasyczną "małą czarną", odejmuje sobie kilogramów i dodaje elegancji. Nic więc dziwnego w tym, że również gwiazdy korzystają z "dobrodziejstw czerni" i na wieczorowe wyjścia zwykle wybierają kreacje właśnie w tym kolorze. Nie inaczej było na ostatnim pokazie marki Vistula, kiedy to zdecydowana większość pań obecnych na wydarzeniu pokazała się w ciemnych stylizacjach. Musimy przyznać, że prawie wszystkie wariacje na temat klasycznej "małej czarnej" były udane. Zresztą oceńcie sami.
 • Prawie jak Ascot? Rewia fantazyjnych kapeluszy polskich gwiazd
  Są zawody jeździeckie, jest rewia mody sław i niesztampowe, pełne fantazji kapelusze. Słowem: prawie jak w Ascot. W tym przypadku „prawie” robi wielką różnicę… Kreacje polskich sław nie były w stanie konkurować z najsłynniejszym brytyjskim świętem szalonych kapeluszy. Mimo wszystko na corocznych zawodach jeździeckich w Gałkowie było na co popatrzeć. Gwiazdy i celebryci paradowali w rozmaitych nakryciach głowy: od standardowych, słomkowych, przez eleganckie lub romantyczne, z wielkim rondem, po fantazyjne, o wymyślnych formach czy zaskakujących deseniach. Do tego sławy dobrały bardzo różne stylizacje. Zobacz zdjęcia!
 • Szykowne gwiazdy na premierze nowych kosmetyków Kingi Rusin.
  Okazją do świętowania były 3. urodziny marki Pat&Rub (taką nazwę nosi firma kosmetyczna Kingi Rusin) oraz wprowadzenie na rynek nowej linii kosmetyków: Pat&Rub Face.
 • Kreacje na 13. Balu Dziennikarzy
  Na co dzień znamy ich głównie z ekranów telewizorów: programów publicystycznych i serwisów informacyjnych. A jak gwiazdy dziennikarstwa prezentują się na czerwonym dywanie? Odpowiedzią na to pytanie był doroczny, trzynasty już Bal Dziennikarzy. Ta prestiżowa impreza zawsze przyciąga największe nazwiska branży i obfituje w niezwykle strojne kreacje. Jak było tym razem? Dla kogo trzynastka okazała się szczęśliwa? Zobacz!