• "Pani z przedszkola" – "zmarnowane talenty, zmarnowane pieniądze"
  Tomasz Raczek nie zostawia suchej nitki na filmie "Pani z przedszkola" Marcina Kryształowicza z Jandą, Gruszką i Kuleszą w obsadzie.
 • "Pani z przedszkola" to powrót do krainy dzieciństwa
  Koniec z błotnistym lasem i najtrudniejszymi wyborami moralnymi, powagą... Czy aby na pewno? W "Pani z przedszkola" Marcin Krzyształowicz porzuca mrok "Obławy", zabawia widza, czasem trochę sobie nawet kpi, ale gdzieś "w środku" nadal najbardziej interesuje go człowiek.
 • Maciej Stuhr
  Sceny łóżkowe nie powinny - przynajmniej w teorii - sprawiać dobremu aktorowi najmniejszego problemu. Wie o tym Maciej Stuhr i śmiało wyznaje, z którą ze swoich pięknych koleżanek po fachu zagrałby taką scenę.
 • Co one sobie zrobiły? Znane Polki w koszmarnie postarzających kreacjach!
  Nie do wiary, jak strój może zmienić człowieka - zarówno na korzyść, jak i niekorzyść... Gwiazdy, które przedstawiamy, raczej nie zdawały sobie sprawy z tego, jaki efekt dadzą wybrane przez nie stylizacje, bo sądzimy, że gdyby to wiedziały, na pewno by się na nie nie zdecydowałyby. W końcu żadna kobieta nie chce wyglądać staro, a w dodatku skutecznie ukryć atutów swojej urody. Niestety, czasami każdemu zdarza się taka modowa wpadka. Zobaczcie znane Polki, które ją zaliczyły.
 • Karolina Gruszka i Iwan Wyrypajew
  Wyjechała z Polski i wyszła za mąż za znanego rosyjskiego reżysera. Teraz chce wracać do kraju. Dlaczego?
 • Karolina Gruszka
  Jej kariera zaczęła się szybko i bardzo spektakularnie. W wieku 11 lat zagrała u Krzysztofa Zanussiego w filmie "Chopin na zamku", następnie grała w "Przedwiośniu" Filipa Bajona, a potem w "Bożej podszewce" Izabeli Cywińskiej i "Daleko od okna" Jana Jakuba Kolskiego.
 • Karolina Gruszka
  Od dzisiaj, 11 lutego, można zapoznać się z klipem "Rewind" projektu Dom. Główną rolę w teledysku zagrała Karolina Gruszka.