• Karolina Kurkova
    To jedna z tych kobiet, które nie potrzebują w zasadzie żadnych upiększeń, aby wyglądać pięknie.
  • Dekolty aż po pupę: wielkie gwiazdy odsłaniają plecy
    Jak kusić w galowej, obowiązkowo długiej do ziemi, kreacji? Odsłaniając nagie plecy! Obszerne dekolty na plecach to hit czerwonych dywanów. Zobacz, jak noszą je największe gwiazdy!
  • Najgorętsze ciała czerwonego dywanu - supermodelki na festiwalu Cannes 2011
    Te kobiety, gdziekolwiek się pojawiają, skupiają na sobie uwagę fotoreporterów i zachwycają urodą. Nie inaczej było i tym razem. Supermodelki, bo to o nich mowa, które zawitały na festiwal Cannes 2011, były pod nieustannym ostrzałem fleszy, ale jak profesjonalistki nie okazywały zniechęcania i zmęczenia. Cudownie uśmiechnięte z dumą pozowały do zdjęć, które w 100 % potwierdzają, że panie zasługują na miano supermodelek. Oto najgorętsze ciała modelingu na czerwonym dywanie w Cannes 2011.
  • Biel to nie jedyny kolor, który szturmem wziął czerwony dywan w Cannes. Drugim hitem tego sezonu okazała się być kobalt. Ta specyficzna barwa zagościła na kreacjach wielu pięknych gwiazd – od aktorek Penelope Cruz i Tildy Swinton po suknie modelek – Karoliny Kurkovej i Bar Refaeli. Jak piękne panie prezentowały się w tym niecodziennym kolorze? Sprawdźcie!