• Olivier Janiak z synami
  Olivier Janiak i Karolina Malinowska doczekali się trójki dzieci. Dziś, kiedy najmłodszy z ich synów ma już 7 lat, w roli rodziców czują się pewnie. Jednak jak zdradził prezenter, początki rodzicielstwa były dla nich trudne.
 • Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska z dziećmi
  - Dla moich dzieci pomaganie jest czymś tak oczywistym, jak oddychanie – mówi modelka. Sama od lat angażuje się w działalność dobroczynną i uczy swoich synów otwartości na potrzeb innych. Chłopcy co roku wspierają ją w przygotowaniu świątecznych paczek dla ubogich dzieci. W tym roku najstarszy postanowił sam kupić prezenty dla czwórki dzieci, na co przeznaczył pieniądze otrzymane z okazji komunii świętej.
 • baby shower Małgorzaty Sochy
  Małgorzata Socha już niebawem przywita na świecie swoją drugą pociechę. Z tej okazji aktorka urządziła baby shower, na który zaprosiła swoje przyjaciółki, wśród których nie zabrakło znanych twarzy.
 • Karolina Malinowska
  Karolina Malinowska jako mama trójki dzieci z uwagą obserwuje zmiany, jakie w systemie szkolnictwa wprowadza Ministerstwo Edukacji. Modelka nie ukrywa, że jest obecną sytuacją mocno zaniepokojona.
 • Karolina Malinowska
  Ze stereotypem zmęczonej matki trojga dzieci ma niewiele wspólnego. W środowy ranek, po tym jak wyprawiła synów do szkoły i przedszkoli, Karolina Malinowska jest luźno, ale stylowo ubrana, delikatnie pomalowana, uśmiechnięta i pełna energii. W czasie prawie godzinnej rozmowy o macierzyństwie i sztuce łączenia go z aktywnością zawodową oraz jej nowej książce, ani razu nie mówi nic takiego, co pozwoliłoby mi pomyśleć, że jest zmęczona ilością obowiązków, które ma. Jakie zasady wprowadza do swojego domu, żeby ułatwić życie sobie i najbliższym? Czy czuje się ekspertem w zakresie wychowania dzieci? Czego chce się jeszcze nauczyć jako mama i ja ocenia aktualną politykę prorodzinną w Polsce? Odpowiedziała mi na te i wiele innych pytań.
 • Natalia Siwiec
  Natalia Siwiec jest tak zajęta robieniem kariery w show biznesie, że nie ma czasu na zawieranie przyjaźni. Celebrytka jednak nie narzeka, bowiem jej najbliższym przyjacielem jest jej mąż.
 • Karolina Malinowska; Olivier Janiak
  Zdaniem Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka święta Bożego Narodzenia można przygotować z przyjemnością i bez pośpiechu. Aby uniknąć stresu związanego z kolejkami, para zaczyna przygotowania już wczesną jesienią. Dzięki temu mogą zaplanować wydatki, kupić wymarzone prezenty i z niczym się nie spieszyć.
 • Siostry Mancewicz i Sabrina Pilewicz
  W środę w Warszawie odbyła się premiera drugiej odsłony kolekcji „La donna è mobile” Sabriny Pilewicz połączona z prezentacją limitowanej edycji torebek SPxMartini stworzonej we współpracy z Martini i Martini Racing. Pilewicz znana dotąd wyłącznie z architektonicznego podejścia do projektowania stworzyła pierwszą w historii marki kolekcję miękkich toreb. Goście mieli okazję zobaczyć nowe modele torebek Sassari, Chia, Nuoro i Olbia w flagowym odcieniu czerwieni Martini Racing. To pierwsza kooperacja polskiej projektantki z włoskim zespołem racinowym Martini, który w swojej niemal pięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracował z najznamienitszymi osobistościami z świata mody i sztuki, w tym z Andym Warholem i duetem Dolce & Gabbana. Inspiracją kolekcji była miłość do adrenaliny, prędkości i rywalizacji. Zobaczcie gwiazdy, które oglądały piękne torebki.
 • Dziewczynka skacze po kałużach
  Dlaczego tak ważne jest, by dzieci spędzały na dworze jak najwięcej czasu? Na to pytanie odpowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" Karolina Malinowska oraz Paweł Zawitkowski. Jak na najmłodszych wpływa świeże powietrze?
 • Karolina Malinowska
  Karolina Malinowska straciła cierpliwość i postanowiła odpowiedzieć krytykom, którzy zarzucają jej, że jest wyrodną matką. "Jakim prawem, ktoś ocenia to czy ja zostawiam dzieci na tydzień, czy nie" - napisała zirytowana modelka.