• Nowe usługi Apple
  Apple przedstawiło właśnie kartę kredytową i abonament, dający dostęp do płątnych treści gazet i czasopism. Niestety mieszkańcy Europy na te nowinki mogą na razie popatrzeć. Część z zapowiadanych nowości trafi bowiem na nasz kontynent dopiero jesienią.
 • Piotr Misiło
  Złożyłem interpelację do MON o udostępnienie transakcji z kart kredytowych, żeby sprawdzić, czy b. szef gabinetu politycznego MON Bartłomiej Misiewicz nie płacił nimi np. za narkotyki - powiedział Piotr Misiło (N). Misiewicz zdementował to na Twitterze, teraz w mediach społecznościowych pokazał pozew, który złożył przeciwko posłowi.
 • Karty kredytowe
  Karta kredytowa może swojemu użytkownikowi przynieść wiele złego i wiele dobrego. Wszystko zależy od tego, jak będzie wykorzystywana. Poniżej przedstawimy kilka zasad rozsądnego posługiwania się kredytówką.
 • Karty kredytowe
  Zadłużenie na "kredytówce" może być obecnie oprocentowane na maksymalnie 10% w skali roku. Na rynku można więc znaleźć kilka bardzo dobrych pozycji, które pomogą nam przy zakupach lub opłatach. W którym banku warto złożyć wniosek?
 • Karty kredytowe
  Nawet niepracujący studenci mają szanse na kartę kredytową, a tym samym dostęp do dodatkowej gotówki, która może się przydać zwłaszcza w awaryjnych sytuacjach. Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać kredytówkę? I czym się kierować, by wybrać najlepszą ofertę?
 • Czy karta kredytowa może okazać się pomocnym produktem dla firmy? Zdecydowanie tak! To najtańszy sposób na krótkoterminowe sfinansowanie działalności. Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, które banki przygotowały najkorzystniejsze oferty firmowych kredytówek. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem.
 • Karty kredytowe
  Złote karty kredytowe kojarzą się z luksusem i prestiżem. Nie wiemy, ilu Polaków może cieszyć się z ich posiadania. Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili zaś, w których bankach możemy takowe dostać.
 • Karty kredytowe
  DnB Nord najpierw kusił klientów atrakcyjnymi warunkami finansowania hipotek, teraz podnosi im opłaty. Bo nie wywiązali się z umów – tłumaczy. Inne banki nie są tak restrykcyjne. Przynajmniej na razie
 • Karty kredytowe
  Plastikowy pieniądz coraz częściej zastępuje realne pieniądze. Płacimy za pomocą kart kredytowych i debetowych często nie mając pojęcia, że to dwa osobne byty i sporo je różni. Sprawdź ich wady i zalety i zdecyduj, która karta będzie najlepsza dla Ciebie.
 • Karta kredytowa może być doskonałym sposobem na sfinansowanie np. świątecznych zakupów. Często też możemy dzięki niej skorzystać z programu rabatowego lub odzyskać część naszych wydanych pieniędzy.