• Wnętrze do poprawki: domy gwiazd / mieszkanie Kasi Cerekwickiej
  W kolejnym odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" zobaczymy mieszkanie Kasi Cerekwickiej. Gospodyni Katarzyna Bujakiewicz przeprowadzi metamorfozę salonu.
 • Wnętrze do poprawki: domy gwiazd / mieszkanie Kasi Cerekwickiej
  W kolejnym odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" zobaczymy mieszkanie Kasi Cerekwickiej. Gospodyni Katarzyna Bujakiewicz przeprowadzi metamorfozę salonu.
 • Elżbieta Dmoch
  Przy ich przebojach bawiła się kiedyś cała Polska. Potem zniknęli ze sceny. Kto dziś jeszcze pamięta tamtych idoli? Zapraszamy na sentymentalną, muzyczną podróż do przeszłości.
 • Kasia Cerekwicka szykuje album
  Kasia Cerekwicka ma nowego wydawcę i pracuje nad kolejną płytą.
 • Kasia Cerekwicka
  Kilka dni temu wokalistka, która jakiś czas temu znikła z show-biznesowej sceny, zamieściła na swoim profilu w portalu społecznościowym nowe zdjęcie twarzy, na którym rzucają się w oczy wydatne usta. Fani od razu podjęli temat i zasugerowali, że Kasia "majstrowała" przy ich wyglądzie. W odpowiedzi piosenkarka napisała: "Przykro mi was zmartwić ale jedyne, co sobie poprawiam, to zgryz". Wierzycie...?
 • Justyna Steczkowska
  "Informujemy, że z przyczyn niezależnych od autorki programu – Elżbiety Skrętkowskiej, "Szansa na sukces" nagrała dzisiaj ostatni odcinek" – taka informacja pojawiła się na facebookowym profilu programu. Czy to już koniec popularnego show? Telewizja Polska nie potwierdza oficjalnie tej informacji. Nadawana przez 19 lat "Szansa na sukces" otworzyła drzwi do kariery wielu artystom. Oto oni...
 • Penelope Cruz
  Noszą ją największe rodzime i światowe sławy. Aktorki, piosenkarki, top modelki. Ostatnio wraca do łask. Grzywka. Cięcie, które potrafi zupełnie odmienić rysy twarzy. Czy na lepsze? Zobacz, jak gwiazdy kryją się pod grzywkami.
 • Wpadka! Dwie gwiazdy w tej samej kreacji
  Stało się to, czego nie lubi żadna kobieta. Kasia Cerekwicka i belgijska piosenkarka Katerina pojawiły się na Bydgoszcz Hit Festiwal identycznie ubrane. Obie panie na scenie wystąpiły w takich samych srebrnych sukienkach.
 • Kasia Cerekwicka
  Wakacyjna moda to czas większego luzu. Dozwolone są zaskakujące zestawienia, bijące po oczach kolory, wzorzyste koszule, drapieżna panterka oraz, oczywiście, rockowy pazur. W takim duchu i stulu zaprezentowały się gwiazdy na konferencji prasowej promującej Bydgoszcz Hit Festiwal. Agnieszka Szulim zestawiła romantyczny tiul ze swobodnym T-shirtem, Kasia Cerekwicka biła po oczach radosnym różem; Candy Girl wybrała drapieżną i seksowną panterkę. Panowie zaprezentowali wzorzyste koszule lub rockowe skóry i tylko Magda Femme pozostała wierna stonowanej elegancji. Jak wypadły gwiazdy? Zobacz!