• Kasia Struss w kampanii Simple CP jesień/zima 2017//2018
  Polska top modelka, która ma na swoim koncie współpracę z takimi domami mody jak Miu Miu, Stella McCartney, Jil Sander czy Chloé, w kampanii marki zachwyca dojrzałością i naturalnością. W tym sezonie Kasia Struss przyciąga uwagę bardziej zdecydowanym, mocnym wizerunkiem, ale też melancholijną, nastrojową odsłoną.
 • Kasia Struss w kampanii Simple wiosna/lato 2017
  W sezonie wiosna/lato 2017 Simple CP stawia na wygodę, kolory i printy, tworząc jednocześnie kolekcję opartą na niezobowiązujących, casualowych ubraniach. Wykorzystując oversize’owe fasony i tropikalne wzory marka postawiła na uniwersalizm i wyrazistość. W kampanii marki po raz drugi możemy zobaczyć Kasię Struss. Polska topmodelka w przewrotny i stylowy sposób prezentuje najważniejsze looki z nowej kolekcji. Zobaczcie zdjęcia.
 • Polki w pokazie kolekcji Isabel Marant na sezon jesień/zima 2012/2013
  W pokazie kolekcji słynnej marki na sezon jesień/zima 2012/2013 wzięły udział Zuzanna Bijoch, Anja Rubik i Kasia Struss. Która prezentowała się najlepiej?
 • Anja Rubik i sia Struss na wybiegach Paris Fashion Week
  Wszyscy wiemy, że Polki są najpiękniejsze. Nic dziwnego, że polskie topmodelki należą do pierwszej ligi światowego modelingu. Anja Rubik i Kasia Struss zaprezentowały się na prestiżowym tygodniu mody haute couture w Paryżu w pokazach najlepszych projektantów. Zobacz piękne Polki w akcji!
 • Anja Rubik
  Anji Rubik nie zobaczymy w kolejnej edycji "Top model" i to jest informacja pewna, ponieważ modelka sama przekazała ją mediom. Twórcy programu zdają sobie jednak sprawę z tego, że brak eksperta w postaci zawodowej top modelki to duża strata dla show, dlatego starają się znaleźć godne zastępstwo. Najpoważniejszą kandydatką na to stanowisko jest ponoć Kasia Struss.
 • Stylistki Trinny i Suzannah zarzuciły stylowi Joanny Krupy małomiasteczkowość
  Model. Zostań modelką”. Trwa casting na stylistkę, która ubierze ją w tym programie. Prawdopodobnie wybór panie na… słynna polską topmodelkę, która jest u szczytu kariery. Czy ktoś się tego spodziewał?
 • Najbardziej obiecujące młode polskie gwiazdy - TOP 12!
  Są młode, piękne, utalentowane i świat już stoi przed nimi otworem. Ich twarze pojawiają się na okładkach znanych pism. One same są obiektem zainteresowania zarówno dziennikarzy, jak i zwykłych ludzi. Są modelkami, aktorkami, piosenkarkami. Osiągają sukcesy i rozsławiają nasz kraj. Oto dwunastka, naszym zdaniem, najbardziej obiecujących młodych polskich gwiazd! Obejrzyjcie zdjęcia, bo jeszcze na pewno usłyszycie o tych kobietach!
 • Milla Jovovich na festiwalu w Cannes
  Tegoroczna gala Lexus Fashion Night będzie miała znamienitego gościa. Do Polski specjalnie na to wydarzenie przyjedzie Mila Jovovich. Słynna aktorka i modelka uświetni pokazy kolekcji wyselekcjonowanych polskich projektantów.
 • Polska modelka wyrzucona z pokazu. Była za chuda
  Jest jedną z czołowych polskich modelek. I choć zna ją cały świat mody, Kasia Struss usłyszała twarde "nie" od amerykańskiego projektanta. Polka chciała prezentować ubrania z wiosennej kolekcji Tommy'ego Hilfigera. Ale ten uznał, że jest do tego zbyt chuda.