• Adam Sztaba z przyjaciółmi w Poznaniu
  Orkiestra symfoniczna l'Autunno łączy siły z Orkiestrą Adama Sztaby, oczywiście pod batutą cenionego kompozytora, dyrygenta i aranżera. To będzie wyjątkowy koncert. Tym bardziej, że Sztabie i muzykom towarzyszyć będą znakomici goście: Natalia Kukulska, Kasia Wilk, Kuba Badach oraz zespół MashMish.
 • Kasia Wilk przedstawia nowy klip
  "Po prostu" to drugi singiel promujący drugą w karierze solową płytę Kasi Wilk zatytułowaną… "Drugi Raz". Klip do niego wyreżyserował Andrzej Nowakowski, a autorami zdjęć byli Rafał Cielek i Tomasz Niwiński.
 • Kasia Wilk na planie (foto Łukasz Walaszczyk)
  Kasia Wilk nakręciła teledysk do piosenki "Po prostu", drugiego singla promującego jej drugą w karierze solową płytę zatytułowaną… "Drugi Raz". Jakby tych dwójkowych zbiegów okoliczności było mało, to plenerowe zdjęcia do klipu trwały dwa dni. Oto, co działo się na planie...
 • Kasia Wilk "Drugi raz" solo i bez Mezo
  Kasia Wilk wydaje drugą solową, a zarazem szóstą w swej muzycznej karierze płytę.
 • Kasia Wilk spadła ze sceny w czasie festiwalu w Opolu
  Nie wiem, skąd to się wzięło. Na próbach tego nie było - tak Kasia Wilk mówiła o płachcie czarnego materiału, która przykryła dziurę w podeście, a przez którą piosenkarka zaliczyła bolesny upadek. Wszystko działo się w czasie koncertu na Festiwalu w Opolu.
 • Na tak wyczekiwanej imprezie jak Festiwal Opole 2010 gwiazdy musiały zabłysnąć wyjątkowo mocno. Oczywiście urodą i strojem. Soczysta czerwień i pomarańcz sąsiadowały z czernią, szarością i bielą. Celebrytki sięgnęły po styl retro, imponowały niezwykłymi nakryciami głowy, kusiły kobiecymi fryzurami i krojami. Niektóre sławy pokazały się odmienione nie do poznania. Zobacz!