• Katarzyna Frank-Niemczycka, Zbigniew Niemczycki
  Dobra współpraca małżonków to recepta na zbudowanie ogromnego majątku… Do takiego wniosku można by dojść przypatrując się najbogatszym małżeństwom w Polsce. Oto lista zamożnych par!
 • Dariusz Mioduski, Bronisław Komorowski, Zbigniew Niemczycki, Aldona Wejchert i Wiktoria Wejchert
  Wczoraj w Warszawie po raz czwarty wręczono Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Tradycyjnie już w wydarzeniu wzięło udział wiele świetnie wyglądających kobiet i mężczyzn. Zobaczcie, kto się pojawił.
 • Katarzyna Frank-Niemczycka, Anna Czartoryska
  Relacje świeżo upieczonej żony z mamą jej męża bywają trudne. Przekonała się o tym Anna Czartoryska, która ma pretensje do teściowej o to, że zdradziła mediom ważną informację z jej życia prywatnego.
 • Anna Czartoryska, Michał Niemczycki
  Spełniło się wielkie marzenie Anny Czartoryskiej. Aktorka, w której żyłach płynie książęca krew, niebawem zostanie mamą. Dobrą nowinę potwierdziła już babcia wyczekiwanego malucha, Katarzyna Frank-Niemczycka.
 • Anna Czartoryska i Michał Niemczycki, zamiast hucznej ceremonii, wybrali kameralny ślub w gronie najbliższych, utrzymany w tajemnicy przed mediami. Spekulowano, że po skromnej uroczystości, w czerwcu para planuje wielkie wesele dla 300 gości. Plotkom tym zaprzeczyła teściowa aktorki.
 • Joanna Przetakiewicz, Katarzyna Frank-Niemczycka i Dorota Soszyńska
  Mimo że panie, które znalazły się na tej imprezie, nie narzekają na brak pieniędzy i mogą inwestować w wygląd dowolne sumy, na tle gospodyni nie miały szans błyszczeć. Zobaczcie, jak prezentowały się 3 bardzo bogate Polki na świątecznym spotkaniu w butiku LaMania.