• Sąd Najwyższy
  Sąd Najwyższy uznał, że kasacje zarówno prokuratury, jak i obrony nie mają podstaw. Dlatego też utrzymał wyrok 25 lat więzienia dla Katarzyny Waśniewskiej za zabójstwo półrocznej Madzi.
 • Katarzyna Waśniewska
  "Super Express" wytropił skazaną za dzieciobójstwo matkę Madzi z Sosnowca. Zdaniem tabloidu, Katarzyna Waśniewska siedzi w więzieniu w Krzywańcu. Ale jak pisze, to najpilniej strzeżony więzień. Poza celą jest narażona na ataki - twierdzi jeden z więźniów, z którym rozmawiał dziennikarz.
 • Sędzia Bożena Summer-Brason ogłasza wyrok Sądu Apelacyjnego w Katowicach, w sprawie Katarzyny Waśniewskiej
  25 lat dla Katarzyny Waśniewskiej oskarżonej o zamordowanie córki. Katowicki sąd apelacyjny utrzymał wyrok sądu pierwszej instancji. Jednocześnie sąd zaostrzył warunki wcześniejszego zwolnienia - oskarżona nie może ubiegać się o nie wcześniej niż po upływie 20 lat.
 • Jedna z najbardziej znanych poszukiwanych osób w Polsce została zatrzymana. Poszukiwana listem gończym Katarzyna Waśniewska wpadła w ręce policji.
 • Katarzyna Waśniewska
  Jeszcze wczoraj "Fakt" podawał, że Katarzyna Waśniewska tańczy przy rurze w jednym z krakowskich nocnych klubów. Tymczasem dzisiaj okazuje się, że menedżer klubu nie przedłużył jej umowy. Powód? Matka Madzi z Sosnowca miała według tabloidu ukryć swoje prawdziwe dane.
 • Niewyraźna postać w błękitnym biustonoszu i kusej przepasce na biodrach, wijąca się przy rurze w nocnym klubie. Czy to matka zmarłej Madzi z Sosnowca? "Fakt" twierdzi, że wyśledził Katarzynę Waśniewską w Krakowie. Kobieta ma pracować w klubie ze striptizem.
 • Rutkowski widzi Katarzynę Cichopek w roli matki Madzi
  Krzysztof Rutkowski chce nakręcić film o tajemniczej śmierci Madzi z Sosnowca – donosi "Super Express". Ma już nawet swoich faworytów do głównych ról – Katarzynę Waśniewską miałaby zagrać Katarzyna Cichopek, a jej męża Mikołaj Krawczyk.
 • Naczelna "Gali" broni swej książki: Takich dziewczyn jak Waśniewska jest więcej
  To nie tylko historia Katarzyny Waśniewskiej. To także przyczynek do rozmowy o macierzyństwie, samotności, bezrobociu, Kościele i mediach - tak broni swej książki o matce Madzi z Sosnowca Izabela Bartosz, redaktor naczelna "Gali". Przekonuje też, że kobiet podobnych do Waśniewskiej jest w Polsce o wiele więcej.
 • Katarzyna Waśniewska
  Pod koniec maja, nakładem wydawnictwa G+J Polska, ukaże się książka "Wybaczcie mi". Pozycja napisana przez naczelną "Gali" opisuje historię Katarzyny Waśniewskiej. Książka szybko znalazła się ofercie Empiku, jednak po protestach internautów księgarnia zrezygnowała z jej sprzedaży.
 • Katarzyna Waśniewska, matka Madzi z Sosnowca
  Eksperci sprawdzili listy, które matka Madzi z Sosnowca zostawiła przed ucieczką od męża. Zdaniem grafologa pismo kobiety wskazuje, że jest zimna i wyrachowana.