Syreny alarmowe w polskich miastach. Ambasador Ukrainy zabrał głos
10 kwietnia 2022Dzisiaj w Warszawie zabrzmiały syreny jako uczczenie pamięci zmarłych w tragedii Smoleńskiej w 2010 roku - napisał ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca w 12 rocznicę katastrofy smoleńskiej.