• Waldemar Pawlak
  Oto ci, którzy nie schodzą z okładek kolorowych pism i ciągną za sobą tabuny wielbicielek. Średnio dwa razy w tygodniu łamią czyjeś serce, a w miejsce jednego złamanego zajmują 3 nowe. Ciągle na ustach obserwatorów, od dawna w panteonie gwiazd, jednak czy tylko to sprawia, że kochają się w nich kobiety?
 • Leonardo DiCaprio jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych filmowych gwiazd. Podczas gdy jego kariera wciąż się rozwija, życie osobiste nie układa się najlepiej. Najgorętszy singiel Hollywood chciałby w końcu znaleźć życiową partnerkę.
 • Złe nawyki zatwardziałych singli
  Poza nudą i osamotnieniem, jest jeszcze szereg innych, znacznie poważniejszych zagrożeń, które prędzej czy później na pewno dopadną mieszkającego w samotności singla. Okazuje się, że ludzie korzystający z absolutnej prywatności nieświadomie kształtują w sobie wiele dziwacznych nawyków... 
 • Ranking gorących singli polskiego show biznesu
  Są przystojni, znani i bogaci, a co najważniejsze, wolni. Najatrakcyjniejsi single polskiego show biznesu z pewnością stanowią obiekt pożądania wielu kobiet. Oto ranking najgorętszych partii na salonach.
 • Andrzej Sołtysik
  Wakacyjna udręka, towarzyskie wykluczenie, brak rozmowy i... seksu. To tylko niektóre z minusów życia w pojedynkę, o których w najnowszym numerze "Newsweeka" mówią samotne gwiazdy. Do tego, że wyzwolony i zadowolony singiel to mit przekonuje również Andrzej Sołtysik.
 • Singielka i żonaty
  Obrączka powinna odstraszać. To znak, że osoba jest zajęta i ręce należy trzymać przy sobie. W rzeczywistości ta mała ozdoba mówi o mężczyznach coś całkowicie innego: przetestowany, czysty i zdolny do związku. A to kusi...
 • W dobie równouprawnienia nawet dzieci wiedzą, że o ład i porządek w domu powinny dbać nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Dlatego w najbliższym odcinku "Perfekcyjnej Pani Domu" zobaczymy, jak Małgorzata Rozenek uczy porządku pewnego młodego kawalera.
 • Młodzi ludzie są zaabsorbowani pracą, nauką, własnym rozwojem, na które poświęcają coraz więcej czasu
  W Polsce single stanowią ok 20. proc. populacji. Jedni upatrują w tym sposobu na wolność i niezależność, inni postrzegają singli, jako osoby samotne i dyskryminowane. Jakie są blaski cienie życia w pojedynkę?
 • Szczęśliwe małżeństwo ma zbawienne skutki dla kondycji serca
  Dobrze jest mieć serce dla współmałżonka. Szczęśliwe małżeństwo ma równie zbawienne skutki dla kondycji serca, co rzucenie palenia, wyzbycie się nadwagi i utrzymywanie ciśnienia na właściwym poziomie - wynika z badań amerykańskich naukowców omawianych w brytyjskich mediach.