Kazik: PiS to "demokratytura"
02 stycznia 2012 Przed ostatnimi wyborami sprawił sporo zamieszania, przyznając, że Lech Kaczyński był najlepszym prezydentem. Za poparcie dziękował mu wówczas Jarosław Kaczyński. Ale Kazik nie ma dla szefa PiS ciepłych słów. Jego rządy nazywa mocno: "demokratyturą".