• Adele ulubienicą Polaków
  Idą święta, a płyty z dobrą muzyką na prezenty nadają się jak nic innego. "21" Adele, "My Christmas" Andrea Bocelli, "Lioness: Hidden Trasures" Amy Winehouse, "Bar La Curva/Plamy na Słońcu" grupy Kazik Na Żywo – to najpopularniejsze płyty grudnia według Olis-u.
 • Kazik Na Żywo daje radę
  W jednym z wywiadów Staszewski powiedział, że pierwsza część płyty ("Bar la Curva") jest punkowa, a druga – bardziej metalowa ("Plamy na słońcu").
 • Kazik Na Żywo polskim numerem jeden
  Nowy album Kazika Na Żywo, "Bar La Curva/Plamy na słońcu", trafił na pierwsze miejsce sprzedaży płytowej OLiS-u. Tym samym zakończyła się czterotygodniowa dominacja Adele w zestawieniu.
 • Kazik Na Żywo odbiera złoto i podpisuje "Bar La Curva"
  Formacja Kazika Staszewskiego udostępniła klip do swojej nowej, pierwszej od dwunastu lat i już złotej płyty "Bar La Curva/ Plamy na słońcu". Teledysk w całości można oglądać codziennie po godzinie 18.00 na stronie sptv.com.pl. Oto jego zapowiedź...
 • Kazik Na Żywo odbiera złoto i podpisuje "Bar La Curva"
  To są refleksje 48-letniego pana nad światem i życiem – mówi o Kazik Staszewski o płycie "Bar La Curva". Nagrany przez grupę Kazik Na Żywo, po 12 latach przerwy, album jeszcze przed oficjalną premierą uzyskał status Złotej Płyty.
 • Kazik Na Żywo odbiera złoto i podpisuje "Bar La Curva"
  – Długo to trwało. Przez ten czas zdążyliśmy zagrać w innym składzie, rozpaść się, reaktywować. Czas płynął. A że płynie on szybciej dla ludzi starszych, to ten okres minął jak z bicza strzelił" – mówił Kazik Staszewski o przerwie między kolejnymi albumami formacji Kazik Na Żywo. Najnowsze dzieło grupy – płyta "Bar La Curva/ Plamy na słońcu" trafiło do sklepów 28 listopada i od razu pokryło się złotem. Oznacza to, że czwarty studyjny krążek muzyków kupiło co najmniej 15 tys. Polaków. W poniedziałek Kazik i spółka odebrali zań wyróżnienie – Złote Płyty...