• Kazimiera Szczuka
  50-letnia Kazimiera Szczuka dotychczas raczej rzadko dawała powody do zachwycania się jej stylizacjami, ale tym razem postawiła na szczegóły i naprawdę świetnie na tym wyszła. Takie zestawy warto podpatrywać!
 • Janusz Palikot
  Rada Krajowa SLD zgodziła się na udział partii w lewicowej koalicji. Teraz pozostały więc do uzgodnienia nazwiska na listach. Wiadomo, że Twój Ruch będzie miał 10 "jedynek". Wśród nich znajdą się Kazimiera Szczuka, Janusz Palikot i Barbara Nowacka
 • Kazimiera Szczuka, Piotr Najsztub, Magda Steczkowska i Jacob w specjalnym odcinku "Ugotowanych"
  W najbliższych odcinkach programu "Ugotowani", swoje kulinarne talenty zaprezentują Kazimiera Szczuka, Piotr Najsztub, Magda Steczkowska i Jacob. W rozmowie z dziennik.pl, feministka zdradziła, że lubi gotować, a dziennikarz pochwalił się, że sam przyrządził potrawy na wesele córki.
 • Kazimiera Szczuka, Robert Kowalski
  Krytyczka literatury i feministka, Kazimiera Szczuka, po raz pierwszy pokazała swojego wieloletniego partnera. Na łamach magazynu „VIVA!” odsłania swoją drugą naturę, o jaką chyba większość ludzi nigdy by jej nie podejrzewała. Opowiada o domu, kotach oraz o tym, że gotuje partnerowi...
 • mem / źródło: Facebook/MistrzSarkazmu
  Minister Sikorski oburzony na BOR, Żurawski myli Kioto z chińską potrawą, a Macierewicz pokazuje Kaczyńskiemu, jak utrzymać idiotę w niepewności. Zobacz najlepsze memy tygodnia.
 • Kazimiera Szczuka
  Według działaczki Kongresu Kobiet obecne zarzuty pod adresem polityki równouprawnienia doskonale wpisują się w mechanizm stosowany przez Kościół już od czasów średniowiecza.
 • Kazimiera Szczuka
  Kazimiera Szczuka ostro atakuje agenta Tomka. W radiowym programie kpiła, że "spocił się do kasy". Jej zdaniem zdjęcia, które wyciekły do mediów wyglądają, jak z agencji towarzyskiej, a metody CBA były wzięte z "ubeckiego asortymentu".
 • Kazimiera Szczuka
  Proszę sobie nie wycierać swojej faszystowskiej mordy imieniem i nazwiskiem mojego ojca – powiedziała dziennikarka Kazimiera Szczuka do jednego z organizatorów niedzielnego Marszu Niepodległości, Artura Zawiszy. Ten nazwał pochód organizacji narodowych „marszem ludzkich serc”. Z kolei publicysta Tomasz Terlikowski mówił, że prezydent Bronisław Komorowski „ukradł paradę narodowcom”.
 • Do sieci trafił właśnie fragment programu "Kuba Wojewódzki" sprzed kilku lat, którego gośćmi byli Misiek Koterski i Kazimiera Szczuka. Przed obejrzeniem wideo, obstawialibyśmy, iż potyczkę słowną Szuka vs. Misiek zwycięży elokwentna dziennikarka. Po obejrzeniu tego fragmentu, nie jesteśmy już tego tacy pewni.
 • Polki walczące o równość płci.
  Każda z nich jest inna i każda wybrała inny sposób walki o prawa kobiet, ale łączy je to, co najważniejsze: jedność przekonań, pewność, że "słaba płeć" wcale nie jest słaba i że kobiety zasługują na to wszystko, co mężczyznom przychodzi niemalże od niechcenia! Panie, które przedstawiamy, walczą o wprowadzenie swoich przekonań w życie słowem (pisanym i mówionym), aktywnym uczestnictwem w życiu społecznym, postawą i zachowaniami. Oto panie, które zmieniają świat - w dosłownym tego słowa znaczeniu.