• Kadr z teledysku Kękę "Cesarz"
  KęKę można nie lubić. Ale trzeba go znać i wiedzieć, jaki przekaz kieruje do świata. Praca organiczna, okiełznanie własnych demonów i nade wszystko nadzieja, że da się odwrócić nawet najgorszy los. I na dodatek na płycie „To tu” komunikat ów podany jest tak, że nie pachnie pretensjonalnością czy protekcjonalnością. Za to szybko i skutecznie wpada w ucho.
 • Kękę; fot. wydawnictwo Takie Rzecz
  Poprzednia płyta pokryła się podwójną platyną i dotarła aż do szóstego miejsca najchętniej kupowanych płyt w Polsce w 2016 roku. Kękę w marcu 2018 roku wyda nowy krążek "To tu".
 • Tede
  Po raz kolejny Coldplay musiał uznać wyższość polskiego hip-hopu. Tym razem brytyjską supergrupę wyprzedził nawet krążek, którego w sklepach kupić nie można było.
 • Red Hot Chili Peppers
  W pierwszym przeglądzie Beck, The Strokes, Kękę i Red Hot Chili Peppers, które trafia do sprzedaży za tydzień.
 • Perfect znów na czele listy OLiS-u
  Imienny longplay grupy Perfect drugi tydzień z rzędu zajmuje najwyższą pozycję notowania OLiS-u. Ale na polskiej liście najlepiej sprzedających się płyt znalazło się również kilka nowości. Najwyżej notowaną jest krążek "Takie rzeczy" Kękę na trzeciej pozycji, tuż za "Renovatio" Edyty Bartosiewicz. Do top 20 trafiły jeszcze dwa debiuty – na pozycji 17. kompilacja "Siesta 9 – Muzyka moich ulic" przygotowana przez Marcina Kydryńskiego, a na 19. "Reflektor" Arcade Fire. Oto złota dziesiątka najczęściej kupowanych albumów w Polsce.