• Yellowstone
  Serial "Yellowstone" z Keviem Costnerem w roli głównej, to nakręcona z rozmachem produkcja, odsłaniająca brutalną rzeczywistość i realia życia współczesnych ranczerów i potomków Indian żyjących obok siebie na obszernych terenach przy parku narodowym Yellowstone. Już od 7 kwietnia serial będzie można oglądać na antenie Paramount Channel.
 • Kelly Reilly i David Morrissey
  Za miesiąc, 23 stycznia 2018 roku, telewizja HBO rozpocznie emisję nowego serialu historycznego z elementami fantasy „Brytania”.
 • Thom Yorke podbije Broadway?
  Thom Yorke napisze muzykę do broadwayowskiego dramatu "Old Times" Harolda Pintera.
 • "Niebo istnieje... naprawdę" – historia chłopca, który przeżył śmierć kliniczną
  "Niebo istnieje... naprawdę" – opowieść o małym chłopcu, który umiera i spotyka Boga, a następnie wraca do życia i opowiada swoją zadziwiającą historię – stała się niespodziewanym hitem po obu stronach oceanu. Kosztujący zaledwie 12 milionów, w czasie premierowego weekendu w Stanach film zebrał 21,5 miliona dolarów. W Polsce stał się najpopularniejszym tytułem świątecznego, wielkanocnego weekendu. Ekranizacja bestsellerowej powieści podczas pierwszego weekendu zgromadziła 8 979 widzów. Oto, co o kameralnym dramacie w reżyserii Randalla Wallace'a piszą krytycy...
 • Colin Farrell w "Selekcji"
  "Selekcja" to opowieść o dwóch zaprzyjaźnionych reporterach, którzy fotografują wojnę w Kurdystanie. Jeden, nie wytrzymując okrucieństwa krwawych walk, postanawia wrócić do ciężarnej żony w Dublinie. Ale nigdy tam nie dociera... W wydanym właśnie na DVD filmie Danisa Tanovića główną rolę gra Colin Farrell, a partnerują mu piękne panie Paz Vega i Kelly Reilly.