• 1. Rosie Huntington-Whiteley, nowa dziewczyna w "Transformers 3"
    W Fabryce Snów kolejna zmiana warty. Czas na nowe gwiazdy, które powoli zastąpią starych wyjadaczy. Oto lista najciekawszych aktorskich odkryć minionych dwunastu miesięcy. Jest wśród utalentowana córka Bono – Eve Hewson, młodsza siostra Dakoty Fanning – Elle, ale także królowa wybiegów, która zaprzyjaźniła się z Transformersami – Rosie Huntington-Whiteley.
  • Footloose
    Pamiętacie "Footloose"? Wielki hit lat 80., który przyniósł sławę Kevinowi Baconowi? Właśnie powstała nowa wersja roztańczonego przeboju. Film przedstawia historię Rena MacCormacka, chłopaka z wielkiego miasta, który przeprowadza się do małej miejscowości. Bohater ze zdziwieniem odkrywa, że po pewnym tragicznym wypadku, do jakiego doszło przed kilkoma laty, taniec w miasteczku został zakazany. Ren postanawia zrobić wszystko, aby mieszkańcy znów mogli słuchać głośnej muzyki i tańczyć na ulicach. Na ekranie zobaczymy Kenny'ego Wormalda, Dennisa Quaida i Julianne Hough. Za reżyserię odpowiada zaś Craig Brewer.
  • Kevin Bacon już trochę za stary na tańce
    Aktor jest nieco zaskoczony informacją, że Hollywood szykuje remake musicalu "Footlose", w którym niegdyś zagrał główną rolę.