• Britney Spears w kampanii Kenzo
    Gwiazda wystąpiła w najnowszej kampanii Kenzo. 
 • Jessica Mercedes, Agnieszka Szulim i Zofia Ślotała
  Kultowa bluza marki Kenzo z wizerunkiem tygrysa na piersiach to absolutnie obowiązkowy element w szafie każdej kobiety kochającej modę i... mającej zasobny portfel. W Polsce dostępna tylko w luksusowym salonie Moliera 2 bluza kosztuje, bagatela!, około tysiąca złotych, ale prawdziwych fashionistek ta kwota absolutnie nie odstrasza. Oto, które znane Polki mają w sobie to dresowe cudeńko.
 • Już w październiku kolejna odsłona największego polskiego święta mody - Fashion Week Poland
  Jesienna edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbędzie się w dniach 26-30 października w Łodzi. Zaprezentowane zostaną trendy na sezon wiosna-lato 2012 - poinformowali w środę PAP Life organizatorzy Tygodnia Mody.
 • Kenzo w kolekcji jesień-zima 2011/2012 na Paris Fashion Week
  Wiosną i latem mają królować soczyste barwy, jednaj jesień i zima należeć będą do brązu. Tak przynajmniej zapowiada Kenzo w swojej kolekcji ready-to-wear na sezon jesień-zima 2011/2012. Obejrzeć ją można było w ramach Paryskiego Tygodnia Mody. Charakterystyczne dla marki wzorzyste tkaniny, luźne fasony i obszerne kroje, futrzane aplikacje wszechobecne w kreacjach i akcesoriach – oto znaki rozpoznawcze kolekcji. Ma być miękko, ciepło, wygodnie i blisko usypiającej natury – wszystko bowiem utrzymane jest w kolorach ziemi: brązie, wiśni i zgniłej zieleni. Jakie kreacje Kenzo poleca nam tej jesieni? Zobacz!