• Kia soul 1.6 T-GDI
  Kia odsłoniła trzy nowości. Najpierw w Polsce pojawi się siedmioosobowy carens w świeżej odsłonie. Po nim wjedzie na rynek soul po operacji plastycznej i mocarny soul 1.6 T-GDI.    
 • Kia carens
  Oto najnowsze wyniki testów zderzeniowych Euro NCAP. Kia, Mazda, Honda, Citroen, Lexus i Toyota mogą odbijać szampana, jednak ich świętowanie nie powinno być huczne. Powód? Pod ich nosem pojawił się groźny rywal z Chin wspomagany przez izraelski holding, który pod względem bezpieczeństwa już dogonił konstrukcje europejskie, koreańskie i japońskie!
 • Kia carens
  Na pokładzie mnóstwo miejsca - nawet dla siedmiu osób. Wielki bagażnik, klimatyzacja w standardzie plus pełna elektryka a wszytko w kuszącej cenie. Oto Kia ogłosiła specyfikację wyposażeniową i ceny modelu carens na polski rynek. Pierwsze sztuki tego auta trafią do salonów już za kilka tygodni.
 • Kia carens
  Koreański producent dociska gaz! Jego wielkie pudełko czekoladek powiększy się o nowy cukierek - duży i z bogatym nadzieniem. Oto pierwsze zdjęcia nowego auta dla rodziny. Nowa kia carens na pokład zabiera siedem osób…