Wielka feta w Poznaniu. Mistrzostwo świętowało tysiące kibiców
22 maja 2022Kilkadziesiąt tysięcy kibiców wraz z piłkarzami Lecha świętowało mistrzowski tytuł. Zespół odkrytym autobusem przejechał ze stadionu na Plac Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie przy muzyce i wspólnych śpiewach bawiono się do późnych godzin nocnych.