Ekstraklasa: Mecze Lechii będzie mogło oglądać ponad 11 tysięcy kibiców
18 sierpnia 2020Lechia zdecydowała się ograniczyć w rundzie jesiennej piłkarskiej ekstraklasy liczbę miejsc na trybunach. Zarząd klubu postanowił nie otwierać górnego tarasu Stadionu Energa Gdańsk, a to oznacza, że mecze biało-zielonych będzie mogło maksymalnie oglądać 11100 kibiców.