Piłkarscy trenerzy pobici i obrabowani w centrum Warszawy. Bandyci prawdopodobnie pomylili ich z kibicami
30 listopada 2018 To była zorganizowana akcja. Grupa bandytów zaczaiła się w okolicach stadionu Polonii Warszawa i napadła na trenerów wracających z kursu szkoleniowego, który odbył się we wtorek wieczorem na obiekcie przy ul. Konwiktorskiej.