Takiej oprawy jeszcze nie było. Kibice Legii poszli na całość. ZDJĘCIA
09 maja 2013Piłkarze Legii Warszawa zdobyli Puchar Polski. W trakcie finałowego meczu ze Śląskiem Wrocław mistrzowski poziom zaprezentowali też kibice stołecznej drużyny. Fani przygotowali specjalną oprawę jakiej w naszym kraju nie zrobił wcześniej nikt inny.