• Porwani (Gone)
    "Porwani" to historia, oparta na bestsellerowej powieści autorstwa Chelsea Cain – "One kick". Główna bohaterka, Kit "Kick" Lannigan, jako dziecko została porwana i przez 5 lat przetrzymywana przez swojego porywacza. Czy bolesne doświadczenia z przeszłości pomogą głównej bohaterce w rozwiązywaniu spraw innych zagadkowych zaginięć i porwań? Serial "Porwani" – po raz pierwszy w polskiej telewizji – od 11 października w TVN7.
  • Kadr z filmu z wulgarnym napisem na temat premiera Tuska
    Zdjęcia do bollywoodzkiej superprodukcji "Kick" powstały w Warszawie. Film z gwiazdorską obsadą może więc być świetną promocją dla stolicy Polski, ale jest pewien problem...
  • W świąteczny poniedziałek filmowcy z Bollywood kręcili spektakularny pościg i upadek z mostu do rzeki.
    Indyjscy filmowcy pracują w Polsce nad filmem "Kick" od kilkunastu dni. Jest to historia trojga "ludzi z przeszłością", których losy krzyżują się w stolicy europejskiego kraju - Warszawie. W świąteczny poniedziałek filmowcy z Bollywood kręcili spektakularny pościg i upadek z mostu do rzeki. Na cały dzień wyłączony z ruchu został Most Gdański oraz wprowadzone ograniczenia w parkowaniu na ul. Wybrzeże Helskie.