Po śmierci 19-latki na kierowców autobusów wylewa się fala hejtu. "To przykre"
03 sierpnia 2021Po śmierci 19-latki w Katowicach na kierowców autobusów wylała się fala nienawiści. Jak podaje "Dziennik Zachodni", PKM Katowice ma zorganizować dla pracowników specjalne szkolenia jak lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych.