Nowy pomysł ministra Nowaka! Zabierać prawo jazdy na trzy miesiące
28 sierpnia 2013Resort kierowany przez Sławomira Nowaka wpadł na nowy pomysł. Tego jeszcze w polskich przepisach nie było! Wystarczy,
że kierowca raz przekroczy dopuszczalną prędkość o 50 km/h, a na trzy miesiące straci prawo jazdy.