• Nordic walking
  Pora roku sprzyja treningom na świeżym powietrzu, czego dowodzą duże grupy Polaków ćwiczących codziennie w plenerze. Jedną z aktywności idealnych na taki czas jest nordic walking, który polega na marszu ze specjalnymi kijami.
 • Starcia na granicy węgiersko-serbskiej
   W Roeszke na granicy serbsko-węgierskiej tłum uchodźców przewrócił część metalowego ogrodzenia, próbując przedostać się na Węgry. Specjalne oddziały policji tego kraju użyły gazu łzawiącego i armatek wodnych.
 • Kurdowie okupują tory na głównym dworcu kolejowym w Hamburgu
  Czternaście osób zostało rannych w starciu między Kurdami a islamistami na ulicach Hamburgu - poinformowała niemiecka policja. Wczoraj tuż przed północą, kilkuset Kurdów zgromadziło się przed lokalnym meczetem. Protestowali przeciwko oblężeniu kurdyjskiego miasta Kobane, położonego na granicy syryjsko-tureckiej, przez wojowników z Państwa Islamskiego.
 • Golfista
  Choć z każdym rokiem staje się coraz popularniejszy, to dla wielu nadal jest nieznany i niezrozumiały. Golf – bo o nim mowa – to sport naprawdę dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Sezon startuje wiosną, ale przygotowania warto rozpocząć już teraz!
 • Kibice dopingowali w lesie
  W Polsce, jak grzyby po deszczu rosną nowe stadiony. Jednak wciąż są piłkarze, którzy o grze na takich obiektach mogą tylko pomarzyć. Gracze Kijowianki Kije i Falubazu Zielona Góra swój mecz rozegrali w... lesie. Ciekawe czy jego mieszkańcom podobał się doping kibiców?