• Największe świąteczne hity wszech czasów:
  Co roku to samo – słyszymy je w każdym sklepie i z każdego odbiornika radiowego. Bywa, że mamy ich serdecznie dość, a jednak bez tych piosenek święta nie byłyby takie same…
 • Boy George
  Wróciła moda na lata 80. i artystów z tamtej dekady. Wielu z nich regularnie przyjeżdża do Polski z koncertami. Co z resztą? Jak się mają wielkie gwiazdy sprzed trzech dekad? Przypominamy kolejne z nich…
 • Nena (rocznik 1960) wciąż na scenie i wciąż piękna
  "Czy masz trochę czasu dla mnie, zaśpiewam Ci piosenkę o 99 balonach w drodze do horyzontu" – proponowała w swoim największym hicie. Piosenkę o 99 czerwonych balonikach ("99 Luftballons") śpiewał w latach 80. cały świat, ale kariera Neny się na niej nie skończyła. Gabriele Susanne Kerner u naszych zachodnich sąsiadów wciąż jest wielką gwiazdą z dwoma tuzinami świetnie sprzedających się albumów na koncie. I ciągle jest w znakomitej formie!
 • Katie Melua i Rafał Brzozowski
  "Night of the Proms" zostało wymyślone jako impreza łącząca muzykę popową z klasyczną. Pomysł wykonywania popowych przebojów w symfonicznych aranżacjach spodobał się tak bardzo, że odbyło się już 800 takich koncertów, a obejrzało je 8 milionów widzów. Zobaczcie, co się działo na drugiej polskiej edycji, w niedzielny wieczór w Łodzi.
 • Katie Melua będzie gwiazdą Classic meets Pop w Łodzi
  21 marca 2015 roku w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert Classic meets Pop. Jak wskazuje nazwa, będzie to połączenie muzyki klasycznej z muzyką pop.
 • Kim Wilde nie ma nic do Miley Cyrus
  Kim Wilde nie dołączy do grona krytyków Miley Cyrus i innych kontrowersyjnych gwiazd popu.
 • Kim Wilde zaśpiewała na pokładzie samolotu i pobiła rekord
  Kim Wilde zaśpiewała w niedzielę na pokładzie samolotu, lecącego 13 tys. metrów ponad ziemią. Wyczyn został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.
 • Występ Kim Wilde w metrze sensacją internetu
  Jedna z największych gwiazd muzyki pop lat 80, Kim Wilde, w ciągu jednej nocy ponownie zdobyła popularność. Nagranie improwizowanego występu brytyjskiej piosenkarki w metrze natychmiast trafiło na listę najchętniej oglądanych filmików w internecie.
 • Kim Wilde wczoraj i dziś
  Legenda lat 80. wróciła z nową płytą "Snapshots". Nagrała nań własne wersje wielkich przebojów muzyki pop – od "Sleeping Satellite" Tasmin Archer, przez "About You Now" z repertuaru Sugababes, po "Wonderful Life" Blacka.  Utworów, które – jak jej własne hity – oparły się niszczycielskiej sile czasu i muzycznym modom. Czas jest łaskawy także dla samej Kim Wilde, dziś równie pięknej jak wtedy, gdy zaczynała karierę...
 • Kim Wilde gwiazdą "The Voice of Poland"
  W najbliższą sobotę, 12 listopada, Kim Wilde będzie gościem programu "The Voice of Poland".