• "Wywiad z wampirem": Brad Pitt, Kirsten Dunst i Antonio Banderas
  Po latach Kirsten Dunst opowiedziała o swoim pierwszym pocałunku. Obdarował ją nim Brad Pitt na planie filmu "Wywiad z wampirem".
 • Meryl Streep w komedii "Dwoje do poprawki"
  W kinach tylko cztery premiery, ale wszystkie głośne i czysto rozrywkowe. Czeka nas więc kolejna inwazja zombie, imprezka z nowymi druhnami, ekranizacja biblii bitników albo terapia małżeńska z Meryl Streep i Tommym Lee Jonesem.
 • "Wieczór panieński" już w kinach
  Tematyka okołoweselna nie traci na popularności. Po testujących wytrzymałość i dobry smak widza obu częściach "Kac Vegas" oraz świetnych "Druhnach" przyszedł czas na "Wieczór panieński".
 • Lizzy Caplan, Kirsten Dunst i Isla Fisher w komedii "Wieczór panieński"
  Tematyka okołoweselna nie traci na popularności. Po testujących wytrzymałość i dobry smak widza obu częściach "Kac Vegas" oraz świetnych "Druhnach" przyszedł czas na "Wieczór panieński".
 • Kirsten Dunst i Jim Sturgess jako "Odwróceni zakochani"
  Miłość nie zna granic. Nie obowiązują jej też prawa fizyki. Tak może przynajmniej wynikać z zapowiedzi "Odwróconych zakochanych", których dystrybutor reklamuje jako komedię romantyczną w klimacie "Incepcji". Czy to dobra rekomendacja?
 • Kirsten Dunst na premierze filmu "Wieczór panieński" w Los Angeles
  Kirsten Dunst zabroniła swojemu ojcu oglądać komediowy "Wieczór panieński", w którym zagrała jedną z ról.
 • "Odwróceni zakochani" w kinach od 7 września
  Dwie planety, dwoje zakochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów... 7 września do naszych kin trafi romantyczna opowieść o miłości wbrew regułom i... prawom fizyki – "Odwróceni zakochani".
 • Kirsten Dunst i Jim Sturgess w filmie "Odwróceni zakochani"
  Dwie planety, dwoje zakochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów... 7 września do naszych kin trafi romantyczna opowieść o miłości wbrew regułom i... prawom fizyki – "Odwróceni zakochani". U nas Kirsten Dunst, Jim Sturgess i piękne kadry z tej produkcji już dzisiaj!
 • Gwiazdy filmu "Wieczór panieński"
  "Wieczór panieński" to komedia z Kirsten Dunst, Lizzy Caplan i Islą Fisher w rolach głównych. Trzy nieprzekonane do instytucji małżeństwa młode kobiety, zostają zaproszone na wesele dziewczyny, którą nękały w szkole (Rebel Wilson). Daje im to okazję, by zorganizować niezapomniany wieczór panieński. Obraz pokazywany był już na kilku festiwalach, w tym na Sundance. Do polskich kin wejdzie 14 września.
 • Kristen Stewart, Sam Riley i Garrett Hedlund
  "W drodze" – dzieło Jacka Kerouaca uważane jest za jedną z najważniejszych powieści XX wieku. Za adaptację manifestu bitników zabrał się Walter Salles (twórca m.in. takich filmów jak "Dworzec nadziei" i "Dzienniki motocyklowe"), który w rolach głównych obsadził najgorętsze gwiazdy ostatnich lat: Kristen Stewart, Sama Riley'a, Viggo Mortensena i Kirsten Dunst. Głośna produkcja trafi do polskich kin 14 września. U nas "W drodze" już dziś!