• Kiss
  Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka - KISS w 2019 wyruszył w swoją pożegnalną trasę End Of The Road World Tour. W jej ramach muzycy odwiedzili Polskę po raz pierwszy i jak się okazuje, nie ostatni. KISS poinformowało o wydłużeniu swojego tournée, tym samym zapowiadając kolejne występy w Europie, również w Polsce. 
 • Gwiazdy dobrze zamaskowane: Sia
  Wykonawców, którzy ukrywają się za różnego rodzaju maskami, można znaleźć w każdym niemal gatunku muzycznym. Oto artyści, którzy nie chcą pokazywać swojej prawdziwej twarzy...
 • Nirvana
  Trafić do Rock and Roll Hall of Fame to zdobyć jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień świata muzycznego. Do rockowej elity wchodzą wyłącznie artyści, którzy wnieśli ważny wkład w rozwój różnych gatunków muzyki i których fonograficzny debiut liczy 25 lat. Przedstawiamy listę nominowanych w tym roku.
 • Daft Punk
  Jak zostać rozpoznawalną postacią muzycznego show-biznesu? Nie pokazywać swojej prawdziwej twarzy. Jedni noszą duże gałki oczne na głowach, inni przebierają się za najstraszliwsze postaci z horrorów, kolejni malują, używają animowanych postaci albo zakładają maski, kostiumy lub kaski. Wykonawców, którzy chowają się za różnego rodzaju maskami, można znaleźć w każdym niemal gatunku.
 • Trzech aresztowanych po tragicznym pożarze w Brazylii. W nocy z soboty na niedzielę w pożarze klubu studenckiego w mieście Santa Maria zginęło, według oficjalnych ustaleń, co najmniej 231 osób. Około 130 zostało rannych.
 • Pożar w klubie nocnym w Brazylii
  Nie jest wykluczone, że to ludzka chciwość przyczyniła się do tragedii w Brazylii. W pożarze klubu w miejscowości Santa Maria zginęło co najmniej 245 osób.
 • Kiss prezentuje kawałki "Monstera"
  9 października ukaże się nowa płyta zepsołu Kiss, "Monster". Na kilka dni przed premierą kapela udostępniła dwie piosenki z albumu – "Long Way Down" i "All For The Love Of Rock &Roll".
 • Carly Rae Jepsen
  26-letnia Carly Rae Jepsen zasłynęła piosenką "Call Me Maybe", a odkrył ją jej 18-letni kolega z Kanady, Justin Bieber. Wiele osób po usłyszeniu singla i obejrzeniu teledysku założyło, że Jepsen jest nastolatką. – Czy mi to przeszkadza? Nie, wręcz przeciwnie – zapewnia. – Która kobieta nie chce usłyszeć, że wygląda na młodszą? Oto dziewczyna, o której będzie głośno...
 • Kiss podczas koncertu w Oslo
  Zespół Kiss zakończył prace nad 20. albumem. Płyta "Monster", która pierwotnie miała ukazać się wiosną, trafi do sprzedaży w październiku.
 • Lady GaGa
  Grupa Kiss nie wyklucza współpracy z Lady GaGą. Frontman Kiss, Paul Stanley zdradził, że jest możliwe, iż w przyszłości formacja nagra duet z gwiazdą