• Jan Krzysztof Ardanowski
  "To, co jest zabierane złodziejom, trafia również do polskich rolników" - powiedział w środę w Radziejowie (Kujawsko-Pomorskie) minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Przekonywał, że nie udałoby się to bez pomocy premiera Morawieckiego.
 • Magdalena Merta
  Do tych kłamstw przywykliśmy wszyscy – powiedziała w czwartek na antenie TVP Info Magdalena Merta, komentując wypowiedź Donalda Tuska o braku zakazu otwierania trumien ofiar katastrofy smoleńskiej. "Nie rodziny należy oskarżać o to, że dały się nabrać" – dodała.
 • Lech Wałęsa
  Lech Wałęsa nie potrafi stanąć w prawdzie tylko dalej brnie w kłamstwa - powiedziała w poniedziałek Małgorzata Gosiewska (PiS). Odniosła się w ten sposób do informacji, że b. prezydent pojawi się na lipcowej kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej.
 • Anna Zalewska
  Senat przyjął ustawę o systemie oświaty. Przygotowująca ją minister edukacji w debatach w parlamencie mijała się z prawdą i manipulowała danymi. 
 • Zniszczenia w Syrii
  Rosyjski rząd nieustannie kłamie na temat swej gotowości wynegocjowania zawieszenia broni w syryjskim Aleppo - oświadczył w poniedziałek szef francuskiego MSZ Jean-Marc Ayrault. Oskarżył Moskwę o oszukiwanie swych partnerów.
 • Młodzi biznesmeni
  O tym, że wuefista wrzuca do sieci wyuzdane zdjęcia kobiet doniósł burmistrz Nowego Tomyśla. Teraz wielkopolskie kuratorium ma pełne ręce roboty - prowadzi w tej sprawie dochodzenie.
 • Para
  Miłość ci wszystko wybaczy? Kocha się za nic? Miłość to znaczy, że nig­dy nie trze­ba mówić "przepraszam"? Ile prawdy kryje się za tymi frazesami? Miłości uczymy się od najmłodszych lat – z baśni, książek, poezji, filmów, od innych…. I tak, czasem w naszych głowach powstaje jej zafałszowany obraz. Przyjrzyjmy się razem z portalem eDarling najbardziej znanym „miłosnym” mitom i spróbujmy je obalić!
 • Rosyjski prezydent Władimir Putin
  Putin twierdzi, że armia ukraińska niszczy miasta i infrastrukturę, specjalnie zabija cywilów. Jest tylko jeden problem, jak pisze korespondent "Der Spiegel" - prezydent Rosji konsekwentnie przekręca fakty - czytamy na portalu forsal.pl
 • Palikot: Tusk kłamie bardziej niż Kaczyński
  Były poseł rządzącej partii nie zostawia suchej nitki na swych kolegach. Według Janusza Palikota, to czym premier chwali się w liście do "Gazety Wyborczej" to same kłamstwa, których "nawet Kaczyński nie byłby w stanie urodzić". Polityk z Lublina ujawnia tez prawdę o wielkim konflikcie w PO.