• Gwiazdy na pokazie zimowo-karnawałowej kolekcji Deni Cler Milano.
  Wczoraj na pokazie w warszawskiej restauracji Amber Room marka Deni Cler Milano zaprezentowała wybrane modele ze swojej zimowo-karnawałowej kolekcji. Na wybiegu dominowały czyste w formie i maksymalnie uproszczone fasony. Sukienki - bardzo kobiece, począwszy od małej czarnej z wysmakowanym detalem po długie eleganckie, delikatnie powłóczyste suknie - są podstawowym elementem kolekcji. Większość modeli wykonana została ze szlachetnych i najbardziej wyszukanych tkanin podkreślających sylwetkę. Główną rolę odgrywały granat, biel i czerń. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście gwiazd - wiernych fanek doskonałej marki. Zobaczcie, kto pojawił się na pokazie.
 • Klaudia Carlos i Łukasz Grass
  "Kawa czy herbata" rozkosznie budziła swoich widzów latem, będzie to więc robić także jesienią...
 • Omena Mensah
  Omena Mensah i Klaudia Carlos marzyły o poprowadzeniu samodzielnie dużego programu. Taką szansę mogła dać im pewna stacja telewizyjna. Niestety, było tam miejsce tylko dla jednej z nich.
 • Klaudia Carlos wraca do figury sprzed ciąży
  Pod koniec ubiegłego roku Klaudia Carlos została mamą córeczki. Marysia przyszła na świat 28 grudnia. Teraz, po kilkumiesięcznej przerwie, gwiazda znowu pojawia się na salonach.