• Dziecięce gwiazdy muzyki: Krzysztof Antkowiak
  Ich dzieciństwo dalekie było od tzw. "normalności". Zamiast na placach zabaw, czas spędzali na salach prób i w studio nagraniowym. Oto muzycy, którzy stali się sławni na długo przed tym nim… stali się dorośli.
 • Natalia Siwiec zaśpiewała "Dla zwierząt lepszy świat"
  Muzyką napisał Janusz stokłosa, słowa skreślił Michał Rusinek, a gotową piosenkę "Dla zwierząt lepszy świat" nagrali wspólnie artyści z różnych dziedzin. Od laureatki "Mam talent" Klaudii Kulawik po najsłynniejszą polską celebrytkę Natalię Siwiec.
 • Klaudia Kulawik z filmową piosenką już w sieci
  Finalistka pierwszego "Mam talent", Klaudia Kulawik nagrała piosenkę "With a Friend You Know" do młodzieżowego filmu "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa". Jego bohaterowie – gimnazjaliści Felix, Net i Nika, którzy przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie – 28 września zadebiutują na ekranach polskich kin.
 • Klaudia Kulawik na planie teledysku do filmu "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa"
  Pamiętacie Klaudię Kulawik? Finalistka pierwszej edycji "Mam talent" po 4 latach przerwy wraca z piosenką i teledyskiem do filmu "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa". To już nie jest ta malutka Klaudia o potężnym głosie. Wyrosła na śliczną młodą damę!