W Paryżu rozpoczął się szczyt klimatyczny COP-21
30 listopada 2015W Paryżu rozpoczęła się Międzynarodowa Konferencja Klimatyczna. Jej
celem jest uzgodnienie kroków, które pozwolą na zmniejszenie tempa
ocieplania się klimatu o dwa stopnie Celsjusza do końca tego stulecia.