• Zlot Hells Angels w Polsce
  W USA wymiar sprawiedliwości uznaje motocyklowy gang Hells Angels za organizację przestępczą, w związku z tym ich spotkania odbywają się w Europie. Tym razem na miejsce zlotu wybrali Polskę. Początkowo mieli zawitać na Tor Wyścigów Konnych na Służewcu, ale nie dostali na to zgody. Dlatego motocykliści w dniach 3-5 czerwca spotykają się w Ryni nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie odbędzie się światowy zlot Hells Angels pod nazwą World Run 2016. W zabezpieczenie imprezy zaangażowanych jest blisko 5 tysięcy policjantów ze stołecznego garnizonu. 
 • Doda
  Doda lubi jeździć po Warszawie na swoim słodkim, różowym rowerze. Okazuje się jednak, że piosenkarka ma także słabość do pojazdów o znacznie większej mocy. Jak wyznała ostatnio, ma własny motocykli i należy do jednego z klubów zrzeszających fanów dwukołowych pojazdów.
 • Policja mówi o dwóch osobach zabitych
  27-letni mężczyzna zastrzelił w nocy z soboty na niedzielę dwie osoby i ranił 11, a następnie popełnił samobójstwo podczas koncertu zorganizowanego przez klub motocyklowy na zachodzie Austrii - poinformowała policja.
 • Nocne Wilki
  Szef MSZ Witold Waszczykowski powiedział PAP, że polskie władze w nocie przekazanej ambasadzie rosyjskiej odmówiły przejazdu przez Polskę grupie rosyjskich motocyklistów. Dodał, że podstawą odmowy były przepisy dotyczące bezpieczeństwa.
 • Szef "Nocnych Wilków" Aleksander Załdostanow
  Rosyjscy motocykliści spod znaku "Nocnych Wilków" nie chcą rozmawiać z polskimi dziennikarzami. Rzeczniczka klubu Anna Komarowa twierdzi, że obecnie rozmowa z szefem grupy Aleksandrem Załdostanowem nie jest możliwa.
 • Ramzan Kadyrow
  Promoskiewski lider Czeczenii z ironią wypowiedział się o nowych amerykańskich sankcjach wobec Rosji. Ramzan Kadyrow przesłał oficjalne pozdrowienia szefowi rosyjskiego klubu motocyklowego "Nocne wilki" w związku z dołączeniem go do listy osób i organizacji, które Waszyngton objął restrykcjami.