• Ryan Gosling w komedii "Kocha, lubi, szanuje"
  Aktor, który ostatnio zaprezentował swój talent komiczny w przeboju "Kocha, lubi, szanuje", przyznał, że już od dawna chciał pozbyć się łatki aktora dramatycznego.
 • Kocha, lubi, szanuje
  Cal Weaver (Steve Carell) ma idealne życie, dobrą pracę, ładny dom, udane dzieci i piękną żonę (Julianne Moore). Tyle że ta ostatnia go zdradza i chce rozwodu. 40-latek usiłuje więc odnaleźć się w nowej sytuacji, a jego "przewodnikiem" zostaje przystojny podrywacz Jacob (Ryan Gosling)… Nowe dzieło twórców "I Love You Phillip Morris" to nowoczesna komedia z mnóstwem sytuacyjnych, nasączonych seksualnymi odniesieniami żartów i popkulturowych aluzji. A przede wszystkim znakomitymi aktorami w głównych rolach. "Kocha, lubi, szanuje" już na ekranach polskich kin.
 • Ryan Gosling w komedii "Kocha, lubi, szanuje"
  Zabłysnął w nagrodzonym Złotą Palmą "Drive", zaś festiwal w Wenecji otworzyły "Idy marcowe" z nim w roli głównej. Ten sezon należy do Ryana Goslinga.
 • Niepoprawny podrywacz Ryan Gosling
  Okazuje się, że nie tylko dreszczowiec może się rozpocząć od trzęsienia ziemi, a później jeszcze podkręcić napięcie. Także nowa komedia twórców "I Love You Phillip Morris" już od pierwszej sceny wrzuca widza na głęboką wodę, by w dalszej części jeszcze bardziej zaplątać sytuację.
 • Ryan Gosling Kocha, lubi i... śmieje się
  Występ w komedii "Kocha, lubi, szanuje" był dla Ryana Goslinga niczym terapia po roli w dramacie "Blue Valentine".