• Justyna Żyła
  Po tym jak Piotr Żyła wystąpił w programie "Uwaga" TVN i opowiedział swoją wersję wydarzeń rozpadu pożycia z Justyną, ta ponownie zabrała głos w sprawie.
 • Spalony samochód greckiego ambasadora
  Brazylijska policja ustaliła, że zabójstwo ambasadora Grecji w Brazylii, którego ciało znaleziono w piątek niedaleko Rio de Janeiro, żona dyplomaty zleciła swemu kochankowi. W związku z przestępstwem aresztowano trzy osoby - poinformowali w piątek śledczy.
 • Rotmistrz Jerzy Sosnowski
  Gdy zjawiał się w ekskluzywnym hotelu Kempinski, a potem wchodził sprężystym krokiem do swojej ulubionej sali - Ovale Saal, wszyscy zwracali oczy w jego stronę. Zawsze zamawiał Kruga, najdroższego i najlepszego szampana na świecie. Ułan, rotmistrz Jerzy von Nałęcz-Sosnowski, był sensacją towarzyską Berlina lat 20. i 30. Niesamowicie bogaty, świetny tancerz, niezrównany kochanek i... polski szpieg.
 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko
  Agnieszka Fitkau-Perepeczko postanowiła podsumować 2015 rok pisząc o wspaniałych rzeczach, jakie przytrafiły jej się w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Na tej liście znaleźli się także młodsi mężczyźni.
 • Ci faceci mają więcej seksu
  Nie wystarczy dobry kurs uwodzenia, by stać się miejscowym kobieciarzem... Nawet jeśli uda ci się zaciągnąć kobietę do łóżka, to może być to twój pierwszy i ostatni raz. Oto mężczyźni skazani na dużo seksu...
 • Kochankowie
  Portal boumba.us przedstawił listę cech, które powinien posiadać idealny kochanek. Uwaga! Tym razem mądrości z zakresu życia seksualnego nie pochodzą od amerykańskich naukowców, a od przypadkowych kobiet… Zobacz koniecznie!
 • Seks
  Od czasu debiutu mojej bestselerowej książki dla kobiet „Grzeczna to już byłam, czyli kobiecy przewodnik po seksie” wiele pań pyta mnie, czy nie mam w planach napisania poradnika dla polskich mężczyzn na temat tego, jak kochać się z kobietą. Zapotrzebowanie na tą wiedzę widzę ogromne. Niestety równie duże jest w Polsce przyzwolenie na brak wiedzy o seksie u mężczyzn. W związku z tym obawiam się, że ci panowie, którzy najbardziej tej wiedzy potrzebują, są jednocześnie tymi najbardziej święcie przekonanymi, że „oni na ten temat wiedzą już dosłownie wszystko”. No cóż, gdyby tylko ilość obejrzanych filmów porno przekładała się na poziom wiedzy o seksie. No niestety tak nie jest.
 • Irina Shayk
  Dzięki kilkunastu tysiącom użytkowników aplikacji, służącej do śledzenia aktywności seksualnej, przygotowano dość oryginalny ranking... Na liście znalazło się 10 krajów, które pod względem częstotliwości uprawiania seksu nie mają sobie równych. Oto liderzy listy!
 • Doda
  Doda od kilku miesięcy jest zakochana w Emilu Haidarze, młodym biznesmenie o syryjskich korzeniach. W ostatnim wywiadzie, gwiazda zdradził, dlaczego nowy partner jest zupełnie inny od poprzednich jej chłopaków.
 • Kinga Legg
  Na dwadzieścia lat więzienia skazał sąd w Paryżu Brytyjczyka, Iana Griffina za zamordowanie Polki. Do tragedii doszło w 2009 roku.