• 1. "Szybcy i wściekli 5" (9,3 miliona ściągnięć)
    Witryna BitTorrent opublikowała ranking premier mijającego roku najczęściej nielegalnie ściąganych. Na pierwszym miejscu znaleźli się "Szybcy i wściekli 5". Film akcji z Vinem Dieselem w roli głównej ściągnięto 9,3 miliona razy. To zdecydowanie niższy wynik niż zeszłorocznego "zwycięzcy" – "Avatara", który stał się łupem piratów 16 miliony razy. Oto pełna lista filmów, które najchętniej ściągali piraci w 2011 roku...
  • Jake Gyllenhaal podłączony do "Kodu nieśmiertelności"
    Thriller science fiction spod ręki Duncana Jonesa, syna Davida Bowiego. Entuzjastycznie przyjęty przez amerykańskich krytyków, ale nieco na wyrost. Po znakomitym debiucie Jonesa "Moon" to jednak spore rozczarowanie.
  • Kod nieśmiertelności
    Pogrążony w śpiączce żołnierz za pomocą kapsuły czasu zostaje przeniesiony do Chicago, gdzie w jednym z podmiejskich pociągów bomba pozbawiła życia setki pasażerów. Colter Stevens (w tej roli Jake Gyllenhaal) ma za zadanie zdobyć jak najwięcej informacji o sprawcy zamachu i przekazać je dowódcom, aby uniemożliwić kolejny atak. Wirtualne podróże odbywa aż do skutku. "Kod nieśmiertelności" w kinach od piątku 6 maja.