Ekipa Alpecin-Fenix wycofała się z Tour de Pologne
02 sierpnia 2022Belgijska ekipa kolarska Alpecin-Fenix poinformowała w mediach społecznościowych, że wycofała się z wyścigu Tour de Pologne. Powodem jest pięć przypadków zakażenia COVID-19 wśród członków obsługi drużyny.