Jakobsen opowiada o kraksie na Tour de Pologne: Bałem się, że umrę
18 sierpnia 2020Dwa tygodnie po koszmarnym wypadku na Tour de Pologne Fabio Jakobsen po raz pierwszy opowiedział o kraksie i trudnym czasie zaraz po niej. Holender w wiadomości na stronie internetowej swojego zespołu Deceuninck-Quickstep napisał: "Lekarze i pielęgniarki na mecie w Katowicach uratowali mi życie. Jestem im za to niesamowicie wdzięczny”.